Tarife

* Preturile sunt doar orientative si nu se pot stabili cu exactitate decat in urma unei consultatii.
** Preturile se personalizeaza si se stabilesc in functie de numerosi factori extrem de variabili de la persoana la persoana.

Interventii chirurgicale

Marirea sanilor cu implante siliconice  4300 €
Schimbare implante mamare 4000 – 5000
Ridicarea sanilor fara proteze siliconice 4000
Ridicarea sanilor cu proteze siliconice 5000
Reductie mamara 4000- 4500
Corectie mameloane invaginate 1200
Ginecomastie 2500 – 3000
Rino-septoplastie primara 3800 – 4200
Rino-septoplastie secundara 4000 – 5000
Abdominoplastie completa 3800 – 4000
Abdominoplastie si lipoaspiratie 4000 – 5000
Mini-abdominoplastie 20002800
Lipoaspiratie abdomen 1500 – 2000
Lipoaspiratie a doua zona 700-900
Lipoaspiratie abdomen si flancuri 3000 – 4000
Lipoaspiratie coapse extern/ intern 2200 
Lipoaspiratie gusa 1500 
Lipoaspiratie brate 2500 
Lipofiling facial 12502500
Lipofiling buze 1000
Lipofiling pometi

Lipofilling sani

1300€

2000€

Blefaroplastie superioara 1200-1500 
Blefaroplastie inferioara 1700-2000 
Blefaroplastie inferioara si superioara 2500 – 3000
Mini-lifting facial 16001800
Lifting facial 28003500
Lifting sprancene 10001200
Lifting cervico-facial 30004000
Otoplastie 17002000
Implante fese 33003500
Implante gambe 3000
Implant mentonier 2000-2200
Marirea gambelor/sanilor/feselor cu grasime proprie 18002800
Labioplastie 9001500
Marirea buzelor cu grasime proprie 500800
Lifting brate 3000 – 4000
Lifting coapse 4000 – 5000 €
Lifting fese 4000 
Corectie cicatrici prin excizie si sutura 3001200
Chirurgia canalului carpian 300700
Chirurgia canalului Guyon 300700
Maladia Dupuytren 300900
Excizia tumorilor de piele 100800

Interventii estetice non-invazive

Consultatie chirurgie estetica 300 RON
Consultatie chirurgie reconstructiva 150 RON
Marirea buzelor cu acid hialuronic (functie de produs) 300 – 400 €/ml
Tratamentul ridurilor cu toxina botulinica (frunte, glabela, ochi) – 3 zone 350 €
Tratamentul ridurilor cu toxina botulinica (frunte, glabela) – 2 zone 300 €
Tratamentul ridurilor cu toxina botulinica (o zona) 150 €
Tratamentul ridurilor profunde cu acid hialuronic (functie de produs) 300 – 400 €/ml
Tratamentul hiperhidrozei cu toxina botulinica (axile) 500 €/ 500 U Dysport
Tratamentul hiperhidrozei palmare/plantare cu toxina botulinica cu sedare 800 €/ 500 U Dysport
Tratamentul cearcanelor cu acid hialuronic 300 – 600 €
Marirea pometilor/mentonului cu acid hialuronic 500 – 700 €/ 3ml
Marirea pometilor cu Radiesse 400 €/1.8 ml
Lifting facial non-chirurgical cu fire 900 – 2000 €
Revitalizare faciala/reducere riduri- mezoterapie Teosyal Redensity/ Juvederm Volite 250-450 €
Tratamentul injectabil al cicatricilor keloide mici 100 
Tratamentul injectabil al cicatricilor keloide medii 150