Tarife

* Preturile sunt doar orientative si nu se pot stabili cu exactitate decat in urma unei consultatii.
** Preturile se personalizeaza si se stabilesc in functie de numerosi factori extrem de variabili de la persoana la persoana.

Interventii chirurgicale

Marirea sanilor cu implante siliconice 3000 – 3500 €
Schimbare implante mamare 3000 – 4000
Ridicarea sanilor fara proteze siliconice 25003500
Ridicarea sanilor cu proteze siliconice 35004500
Reductie mamara 30004000
Corectie mameloane invaginate 700
Ginecomastie 20002300
Rino-septoplastie primara 25003000
Rino-septoplastie secundara 30003500
Abdominoplastie completa 30003500
Abdominoplastie si lipoaspiratie 38004500
Mini-abdominoplastie 18002200
Lipoaspiratie abdomen 10001500
Lipoaspiratie a doua zona 500700
Lipoaspiratie abdomen si flancuri 22003000
Lipoapsiratie coapse extern/ intern 2200 
Lipoaspiratie gusa 1000-1200 
Lipoaspiratie brate 1500-1800
Lipofiling facial 12502500
Lipofiling buze 1000
Lipofiling pometi 1300
Blefaroplastie superioara 7001200
Blefaroplastie inferioara 11001500
Blefaroplastie inferioara si superioara 16002300
Mini-lifting facial 16001800
Lifting facial 28003500
Lifting sprancene 10001200
Lifting cervico-facial 30004000
Otoplastie 17002000
Implante fese 33003500
Implante gambe 2600
Implant mentonier 2000-2200
Marirea gambelor/sanilor/feselor cu grasime proprie 18002800
Labioplastie 9001500
Marirea buzelor cu grasime proprie 500800
Lifting brate 25002800
Lifting coapse 20003000 €
Lifting fese 2800
Corectie cicatrici prin excizie si sutura 3001200
Chirurgia canalului carpian 300700
Chirurgia canalului Guyon 300700
Maladia Dupuytren 300900
Excizia tumorilor de piele 100800

Interventii estetice non-invazive

Consultatie chirurgie estetica 250 RON
Consultatie chirurgie reconstructive 100 RON
Marirea buzelor cu acid hialuronic 250 – 300 €/ml
Tratamentul ridurilor cu toxina botulinica (frunte, glabela, ochi) – 3 zone 250 €
Tratamentul ridurilor cu toxina botulinica (frunte, glabela) – 2 zone 220 €
Tratamentul ridurilor cu toxina botulinica (o zona) 110 €
Tratamentul ridurilor profunde cu acid hialuronic 250 – 300 €/ml
Tratamentul hiperhidrozei cu toxina botulinica (axile) 500 €/ 500 U Dysport
Tratamentul hiperhidrozei palmare/plantare cu toxina botulinica si sedare 800 €/ 500 U Dysport
Tratamentul cearcanelor cu acid hialuronic 200 – 400 €
Marirea pometilor/mentonului cu acid hialuronic 500 – 700 €/ 3ml
Marirea pometilor cu Radiesse 400 €/1.8 ml
Lifting facial non-chirurgical cu fire 900 – 2000 €
Revitalizare faciala/reducere riduri- mezoterapie Teosyal Redensity/ Juvederm Volite 250-450 €
Tratamentul injectabil al cicatricilor keloide mici 100 
Tratamentul injecatbil al cicatricilor keloide medii 150 €